• 11 JAN 23

    Wedstrijden januari en februari 2023

    Wedstrijden HHZD Januari 2023

    Donderdag 12 januari

    Tijd Team thuis Team uit Sportaccommodatie
    20:00 uur Broekland DMW1 HHZD DMW1 Nijhof sporthal

    Zaterdag 14 januari

    09:00 uur HHZD F1 SDOL F2 De Hooiberg
    09:00 uur HHZD F2 LHC F4 Tijenraan sporthal
    09:00 uur HHZD F3 ABS F2 Hoogerheyne
    09:20 uur PCA/Kwiek F5 HHZD F1 De Hooiberg
    09:30 uur HV Holten E1 HHZD E1 ’t Mossink
    09:40 uur SV Schalkhaar F3 HHZD F3 Hoogerheyne
    09:50 uur SV Dalfsen D1 HHZD D1 De Trefkoelen
    10:00 uur 100% Haarle F1 HHZD F1 De Hooiberg
    10:00 uur SV Dalfsen F4 HHZD F2 Sporthal Tijenraan
    10:00 uur Wijhe ’92 F3 HHZD F3 Hoogerheyne
    10:20 uur HHZD F1 PCA/Kwiek F6 De Hooiberg
    10:20 uur HHZD F2 LHC F3 Sporthal Tijenraan
    12:30 uur Wijhe ’92 E2 HHZD E2 De Lange Slag
    13:15 uur Overwetering E3 HHZD E3 De Hooiberg
    16:45 uur 100% Haarle B1 HHZD B2 De Veldkamp
    19:00 uur HHZD B1 SC Klarenbeek B1 Hoogerheyne

    Zondag 15 januari

    12:00 uur HHZD C1 PCA/Kwiek C3 Hoogerheyne
    13:10 uur HHZD DS2 SV Nieuw Heeten DS2 Hoogerheyne
    14:35 uur HHZD DS1 HV Holten DS1 Hoogerheyne

    Vrijdag 20 januari

    20:00 uur Heeten DMW1 HHZD DMW1 Sporthal Heeten

    Zaterdag 21 januari

    09:00 uur HHZD E2 SV Schalkhaar E2 Hoogerheyne
    10:00 uur HHZD E3 ABS E2 Hoogerheyne
    14:15 uur CVO D1 HHZD D1 De Wieken
    18:30 uur SDOL A1 HHZD A1 De Achterberg
    20:10 uur CVO DS2 HHZD DS2 De Koekoek

    Zondag 22 januari

    10:00 uur Voorwaarts B1 HHZD B1 Jachtlust
    11:00 uur HHZD B2 Overwetering B1 Hoogerheyne
    12:50 uur Duiven DS1 HHZD DS1 Sportcentrum Triminos

    Zaterdag 28 januari

    09:00 uur HHZD F2 LHC F4 Hoogerheyne
    09:30 uur HV Zwolle E2 HHZD E3 WRZV-hal
    09:30 uur Wesepe E1 HHZD E1 De Hooiberg
    10:00 uur HHZD F2 SV Dalfsen F4 Hoogerheyne
    Tijd Team thuis Team uit Sportaccommodatie
    10:20 uur LHC F3 HHZD F2 Hoogerheyne
    10:25 uur HV Zwolle E1 HHZD E2 WRZV-hal
    11:00 uur SV Schalkhaar F3 HHZD F3 De Uutvlog
    11:20 uur HHZD F3 ABS F2 De Uutvlog
    11:40 uur HHZD F3 Wijhe ’92 F3 De Uutvlog
    12:00 uur HV Zwolle F2 HHZD F3 De Uutvlog
    17:00 uur PCA/Kwiek B3 HHZD B2 Tijenraan sporthal

    Zondag 29 januari

    11:00 uur HHZD C1 SDOL C2 Hoogerheyne
    11:50 uur HHZD F1 100% Haarle F1 Tijenraan sporthal
    12:00 uur HHZD A1 Wijhe ’92 A1 Hoogerheyne
    12:10 uur HHZD F1 PCA/Kwiek F5 Tijenraan sporthal
    12:50 uur Wesepe F1 HHZD F1 Tijenraan sporthal
    13:10 uur HHZD DS2 Wesepe DS2 Hoogerheyne
    14:35 uur HHZD DS1 HCL DS1 Hoogerheyne

    Dinsdag 31 januari

    21:00 uur HHZD DMW1 SV Nieuw Heeten DMW1 Hoogerheyne

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Wedstrijden HHZD Februari 2023

    Woensdag 1 februari

    Tijd Team thuis Team uit Sportaccommodatie
    21:00 uur 100% Haarle DMW1 HHZD DMW2 De Veldkamp

    Zaterdag 4 februari

    09:00 uur HHZD E2 SDOL E2 Hoogerheyne
    09:45 uur Lettele B1 HHZD B2 De Uutvlog
    10:00 uur HHZD E1 AHV Achilles E1 Hoogerheyne
    11:00 uur HHZD E3 AHV Achilles E3 Hoogerheyne
    15:45 uur AHV Achilles C1 HHZD C1 Mheenpark
    18:15 uur HHZD D1 Wijhe ’92 D1 Hoogerheyne

    Zondag 5 februari

    11:00 uur SV Schalkhaar B1 HHZD B1 Schalkhaar sporthal
    11:10 uur HV Holten A1 HHZD A1 ’t Mossink
    12:25 uur Lettele DS2 HHZD DS2 De Uutvlog
    14:25 uur Ha-STU DS1 HHZD DS1 Radbouw sportcentrum

    Woensdag 8 februari

    20:30 uur Wijhe ’92 DMW1 HHZD DMW1 De Lange Slag

    Zaterdag 11 februari

    09:00 uur HHZD F3 ABS F2 Schalkhaar sporthal
    09:20 uur HHZD F1 100% Haarle F1 Hoogerheyne
    09:20 uur HHZD F2 PCA/Kwiek F8 Heidepark
    09:20 uur SV Schalkhaar F3 HHZD F3 Schalkhaar sporthal
    09:40 uur SDOL F2 HHZD F1 Hoogerheyne
    09:40 uur PCA/Kwiek F7 HHZD F2 Heidepark
    10:00 uur HHZD F3 HV Zwolle F2 Schalkhaar sporthal
    10:20 uur PCA/Kwiek F5 HHZD F1 Hoogerheyne
    10:20 uur HHZD F2 LHC F4 Heidepark
    11:30 uur HHZD E2 Voorwaarts E2 Hoogerheyne
    12:30 uur HHZD E1 SDOL E1 Hoogerheyne
    13:30 uur HHZD E3 Swift ’64 E1 Hoogerheyne
    14:30 uur HHZD D1 SV Schalkhaar D1 Hoogerheyne
    19:00 uur HHZD B1 SDOL B1 Hoogerheyne
    20:00 uur HHZD DS1 Wijhe ’92 DS3 Hoogerheyne

    Zondag 12 februari

    11:00 uur HHZD C1 SV Dalfsen C2 Hoogerheyne
    12:00 uur HHZD B2 SV Schalkhaar B2 Hoogerheyne
    13:00 uur HHZD A1 Heeten A1 Hoogerheyne
    14:25 uur HHZD DS1 HV Huissen DS1 Hoogerheyne

    Donderdag 23 februari

    19:00 uur HV Holten B1 HHZD B2 ‘t Mossink