• 21 SEP 22

    Wedstrijden September & Oktober 2022

    De wedstrijden staan op volgorde van tijd – thuisteam – uitteam – sporthal

    N.B.: De datums en tijden kunnen wijzigen. Laatste wijziging op 21-09-2022. 

    September 2022

    Zaterdag 24 september

    12:15 uur HHZD F1 – Wesepe F1 (Carmel College)

    12:40 uur PCA/Kwiek – HHZD F1 (Carmel College)

    13:55 uur HHZD F1 – 100% Haarle F1 (Carmel College)

    16:30 uur HHZD C1 – Broekland C1 (Hoogerheyne)

    18:00 uur HHZD A1 – Wijhe A1 (Hoogerheyne)

    19:30 uur HHZD DS1 – Travelbags Zwolle DS1 (Hoogerheyne)

    Zondag 25 september

    11:00 uur HHZD B1 – ? (Hoogerheyne)

    12:00 uur HHZD DS2 – LHC DS2 (Hoogerheyne)

    13:00 uur HHZD DS1 – Havas Almere DS1 (Hoogerheyne)

    Oktober 2022

    Zaterdag 1 oktober

    09:00 uur HHZD D1 – SV Dalfsen D1 (Hoogerheyne)

    09:45 uur HHZD E1 – Overwetering E1 (Hoogerheyne)

    09:45 uur Lettele B1 – HHZD B2 (De Uutvlog)

    10:40 uur HHZD E2 – Overwetering E2 (Hoogerheyne)

    11:35 uur HHZD E3 – Overwetering E3 (Hoogerheyne)

    15:30 uur Wijhe ’92 C1 – HHZD C1 (de Lange Slag)

    19:50 uur HV Holten DS1 – HHZD DS1 (‘t Mossink)

    Zondag 2 oktober

    10:00 uur SC Klarenbeek A1 – HHZD A1 (MFC Klarenbeek / De Pauw)

    11:10 uur SC Klarenbeek B1 – HHZD B1 (MFC Klarenbeek / De Pauw)

    12:10 uur SV Nieuw Heeten DS2 – HHZD DS2 (Sporthal de Belte)

    Dinsdag 4 oktober

    21:00 uur HHZD DMW1 – Heeten DMW1 (Hoogerheyne)

    Zaterdag 8 oktober

    09:20 uur HHZD F1 – PCA/Kwiek F5 (Hoogerheyne)

    09:40 uur PCA/Kwiek F6 – HHZD F1 (Hoogerheyne)

    10:20 uur Haarle F1 – HHZD F1 (Hoogerheyne)

    14:20 uur ABS E1 – HHZD E1 (de Uutvlog)

    15:05 uur Haarle E1 – HHZD E2 (de Veldkamp)

    15:15 uur ABS E2 – HHZD E3 (de Uutvlog)

    19:00 uur HHZD B1 – Voorwaarts B1 (Hoogerheyne)

    20:00 uur HHZD A1 – SDOL A1 (Hoogerheyne)

    Zondag 9 oktober

    11:00 uur HHZD C1 – CVO C1 (Hoogerheyne)

    12:00 uur HHZD B2 – SV Schalkhaar B2 (Hoogerheyne)

    13:00 uur HHZD DS2 – CVO DS2 (Hoogerheyne)

    14:25 uur HHZD DS1 – Duiven DS1 (Hoogerheyne)

    Dinsdag 11 oktober

    21:00 uur HHZD DMW2 – Haarle DMW1 (Hoogerheyne)

    Woensdag 12 oktober

    20:00 uur SV Nieuw Heeten DMW1 – HHZD DMW1 (Sporthal de Belte)

    Zaterdag 15 oktober

    19:00 uur HCL DS1 – HHZD DS1 (Sportcentrum Triominos)

    Zaterdag 22 oktober

    09:00 uur HHZD D1 – Travelbags/HV Zwolle D1 (Hoogerheyne)

    09:45 uur HHZD E3 – Travelbags/HV Zwolle E2 (Hoogerheyne)

    10:40 uur HHZD E2 – Voorwaarts E3 (Hoogerheyne)

    12:00 uur SV Dalfsen C1 – HHZD C1 (de Trefkoele)

    12:40 uur HV Holten B1 – HHZD B2 (‘t Mossink)

    17:30 uur Wijhe ’92 A1 – HHZD A1 (de Lange Slag)

    20:15 uur Wesepe DS2 – HHZD DS2 (de Hooiberg)

    Dinsdag 25 oktober

    21:00 uur HHZD DMW1 – Wijhe ’92 DMW1 (Hoogerheyne)

    Zaterdag 29 oktober

    09:00 uur Wijhe ’92 E3 – HHZD E2 (de Lange Slag)

    10:00 uur AHV Achilles E3 – HHZD E3 (Matenpark)

    10:55 uur HHZD B1 – SV Schalkhaar B1 (Hoogerheyne)

    20:00 uur HHZD B2 – BSC B1 (Hoogerheyne)

    Zondag 30 oktober

    12:00 uur HHZD DS1 – Ha-STU DS1 (Hoogerheyne)

    13:15 uur HHZD A1 – HV Holten A1 (Hoogerheyne)

    14:35 uur HHZD DS2 – Lettele DS2 (Hoogerheyne)